Tercüme Hizmetlerimiz

Tercüme ve Danışmanlık

H&A Global

H&A Global olarak her türlü yeminli tercüme /çevirinizi ihtiyaç duyulması halinde noter tasdikiyle birlikte hangi şehirde olursanız olun tarafınıza ulaştırıyoruz. Apostil tasdik, belgelerinizi yurt dışında geçerli hale getirmekte olup bu işlemleri sizin yerinize yapabilmekteyiz.

Noter Onaylı Tercüme
Noter onaylı tercüme işleminde sizler için büyük öneme sahip belgelerinizin veya dokümanlarınızınyemin zaptı bulunan tercümanlarımız tarafından çevrilmesini sağlamaktayız.
Devamı
Medikal Tercüme
Tıbbi İçerikli Tüm Diğer Belgeler Medikal ve tıbbi içerikli olan belgelerinizin tamamı konusunda deneyimli uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.
Devamı
Hukuki Tercüme
Her nevi sözleşme, şirket kuruluş tüzükleri, dava dokümanları, hukuki pazarlama, patent tercümesi ve proje bazlı tüm hukuki evraklar hukuki çevirmen tarafından çevrilir.
Devamı
Akademik Tercüme
Akademik tercümeler, alanında yüksek lisans düzeyinde eğitimli kadromuz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Akademik terminoloji bilgisi gerektiren çevirilerinizi hedeflenen sürede sizlere sunmaktayız.
Devamı
Teknik Tercüme
Çeviri ofisimizde yapılan teknik tercümeler, teknik dosyalar, şartnameler, bilimsel araştırmalar, patentler, bakım ve kullanım kılavuzlarını kapsar.Teknik çeviride uzmanlaşmış durumdayız.
Devamı
Sözlü Tercüme
Konferans vb. gibi yerlerde konuşmacıların; gerekli olan konuşmaları bir tercüman tarafından belli bir süre sonra istenilen dile aktarma işlemine sözlü çeviri/ tercüme diyoruz.
Devamı
Call Now Button